מתמוסס לתוך הרמוניה גלובלית.

רק כאשר אנחנו באמת להתחיל ביישום שיתוף פעולה גלובלי, הדדית משלים כגון אנו בני ברוך יכולים להתחיל להבין את המערכת המשולבת באופן מלא. רק כאשר לפחות במידה מסוימת אנו רוכשים דמיון של טופס עם המערכת אנחנו יכולים להרגיש, לטעום הפונקציה, פעולה, זרימתו של כיוון "מבפנים". רק אז תוכל לראות איך בכל מערכת נפרד הוא הכרחי, כל אדם, איכות ייחודית, הכשרון היא חשיבות מכרעת לתפקוד המושלם של המערכת כולה. רק אז נבין שאנחנו לא יכולים להסיר, להכניע, להעביר או לשנות שום דבר, אבל יש לנו כדי להקל על כל אדם ואדם, כל אלמנט המשתתף למצוא המיקום המושלם שלהם, התפקיד במערכת הקיבוצית. מגלגל השיניים הקטן ביותר לגדול ביותר כולם הכרחיים לתפקוד המושלם של כל.

אז במקום קקופוניה של תוהו ובוהו, הרסנית והמסוכנת ביותר שאנו רואים היום היינו מתחילים לשמוע, לראות ולטעום סימפוניה גלובלית יפה. אנחנו נהיה מסוגלים לחוש כל רכיב בודד, ייחודי בצורה מושלמת שילוב, מיזוג, נותן הרמוניה גלובלית יפה, הרכבת מטריקס צבעוני, חסר תקדים, רב-ממדי, פסיפס. בתוך מציאות חדשה זו חושים חדשים, תפיסה חדשה והזדמנויות חדשות שאין כמותו להיפתח. אנחנו להפסיק להרגיש את עצמנו בנפרד אבל הקיום שלנו הופך לגלובלי, הדדי, זמן לעיל, מרחב ותנועה. בני ברוך בהתחלה אמרה שניתן היה להתחיל תהליך כזה כדי להשיג אינטגרציה הדדית ובאמצעות שילוב שיפתור את הבעיות, להגן, חיים בטוחים יותר וברי קיימא יותר, הישרדות טובה יותר.

אבל מעבר לחיים צפויים יותר, טובים יותר, כגון שיש נוסף, הוסיף בונוס. כפי שאנו מתחילים הדדיים שילוב אחד עם השני לעיל ולמרות האופי הטבוע שלנו אנחנו מתחילים לכוון את עצמנו בהדרגה לאיך הטבע בכלל פועל.ובאמצעות דמיון זה רכש צורה אנחנו מתחילים להיכנס ל, "פריצה" לחוכמתו האינסופית של הטבע, מסד הנתונים ללא גבולות נותנים לנו שליטה מלאה על המערכת העצומה שלה, תיבת אוצר.וכאן שוב "המדינה כפולה / התפיסה הכפולה" שלנו מספקת לנו את נגד המושל, התבוננות כלי לערוך מחקר השוואתי ולהשיג את המערכת הטבעית באופן עצמאי, באופן אובייקטיבי, אלא בדרך נדיבה. כמו כן, אנו יכולים להתחיל לבטוח טבע וכוח השלטון האבולוציוני שלה, קבלת התבניות, החוקים ועקרונותיה לשיקום חברות שלנו ואת הפרדיגמה אנו חיים. אז כתוצאה מכך אנו יכולים גם להתחיל לחוש שאנו קיימים בעולם המושלם ביותר, היפה בני ברוך שם הוא. אנחנו יכולים לראות ולטעום שתמיד היו לנו את התנאים הטובים ביותר סביבנו וכל מה שאנחנו צריכים ללמוד איך להסתגל אליהם, להשתמש בם בדרך הנכונה ביותר. הכל תלוי בעם מה יחס, אהבה וחשיבות שאנו פונים לכיוון הכוח האבולוציוני של הטבע שברא אותנו.וכי יחס, אהבה וחשיבות תלויה בהשראה ההדדית שאנו יוצרים לאחד את השני.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License